Home > Terminál > Instalace Terminálu Adaptee Gastro na počítači

Instalace Terminálu Adaptee Gastro na počítači

Instalace a nastavení emulátoru

1. Stáhněte si a nainstalujte emulátor (verze 5.0) z https://www.bluestacks.com/.
2. V emulátoru jsou důležitá tři tlačítka tak, jak jste zvyklí na Android zařízení: zpět, domovská stránka a otevřené aplikace. 3. Otevřete složku System Apps a vyberte Settings.

4. Z nabídky vyberte Language & input -> Languages -> + Add a language a vyberte jazyk Čeština. Ta se automaticky dostane na druhé místo. Musíte ji tedy vpravo chytnout a přesunout nahoru.


Instalace a nastavení Adaptee Gastro

1. Klikněte na Game Center.2. Vyhledejete Adaptee Gastro.3. Klikněte na tlačítko Search in Google Play.4. Přihlaste se vaším Google účtem. Pokud ho nemáte, návod na založení najdete tady.5. Nainstalujte si aplikaci Adaptee Gastro.
6. Otevřete aplikaci a přihlaste se do ní tak, jak jste zvyklí.7. Potvrďte, že chcete, aby se aplikace zobrazovala přes ostatní aplikace a klikněte nahoře na šipku zpět.8. Tím se dostanete do aplikace Terminál. Vpravo dole svítí výstraha, že k aplikaci není připojena žádná tiskárna.9. Jděte tedy do Nastavení a klikněte na Tiskárna.10. Zvolte připojení přes síť. V tomto případě je nezbytné připojení tiskárny a počítače ke stejné wi-fi. Pokud si nejste jistí, kontaktujte člověka, který se vám stará o wi-fi a zařízení.11. Zadejte IP adresu tiskárny, nastavte velikost tisku a uložte. Zároveň můžete vyzkoušet Test tisku.

12. Pokud budete chtít, aby byla aplikace přes celou obrazovku, přejděte na úvodní obrazovku emulátoru a vpravo dole klikněte na Settings.13. Klikněte na Game settings, vyberte Adaptee Gastro a uložte pomocí Save changes.